25 Populaire Pornoactrices op Instagram

Je zou het misschien niet verwachten, maar pornosterren zijn zeer populair op Instagram. Ja, je leest het goed, Instagram, misschien wel het meest preutse social netwerk. Zeker als je het vergelijkt met twitter, waar je echt alles mag plaatsen.

Maar de pornoactrices gebruiken Instagram niet om vunzige plaatjes op te zetten, maar om hun fans een glimps te geven van hun ‘echte leven’.

Pornoactrices worden steeds meer ‘mainstream’. Ze staan met interviews in de grote bladen, schrijven boeken en zijn ook steeds vaker te zien in het echte Hollywood of in grote tv series.

Tijd om te kijken naar de populairste pornoactrices op Instagram waar ze hun ‘safe for work’ foto’s plaatsen.

Sommige van de actrices zijn ondertussen met pensioen, maar nog steeds populair.

Loading...

Sunny Leone (@sunnyleone) – 29 miljoen volgers

Mia Khalifa (@miakhalifa) – 18 miljoen volgers

Giana Nicole (@gianna) – 7 miljoen volgers

Lana Rhoades (@lanarhoades) – 6 miljoen volgers

Sophie Dee (@sophiedee) – 5.7 miljoen volgers

View this post on Instagram

☀️ @fashionnova #fashionnova AD

A post shared by Sophie Dee (@sophiedee) on

Alexis Texas (@whitegirlpoliticking) – 5 miljoen volgers

Dit bericht bekijken op Instagram

#vegas #teamtexass

Een bericht gedeeld door Alexis Texas (@whitegirlpoliticking) op

Kendra Lust (@kendralust) – 5,5 miljoen volgers

Christy Mack (@christymack)- 3.7 miljoen volgers

Dit bericht bekijken op Instagram

Happy #MackMonday!

Een bericht gedeeld door Christy Mack (@christymack) op

Nikki Benz (@nikkibenz) – 4.3 miljoen

Rachel Star (@rachelstar) – 3.2 miljoen volgers

Nicole Aniston (@realnicoleaniston) – 2.7 miljoen volgers

Lisa Ann (@thereallisaann) – 3.5 miljoen volgers

Romi Rain (@romirain) – 3.1 miljoen volgers

Ava Adams (@theavaaddams) – 3.1 miljoen volgers

View this post on Instagram

Fire and ice

A post shared by Ava Addams (@theavaaddams) on

Mia Malkova (@mia_malkova) – 3 miljoen volgers

Dani Daniels (@akadanidaniels) – 3 miljoen volgers

Veronica Rodriguez (@https://www.instagram.com/teamvrod/?hl=en) – 2.5 miljoen volgers

Hitomi Tanaka (@official_hitomitanaka)- 2 miljoen volgers

Madison Ivy (@420madisonivy) – 2.1 miljoen volgers

Aletta Ocean (@alettaoceanofficial1) – 2.1 miljoen volgers)

View this post on Instagram

Maldives

A post shared by Aletta Ocean (@alettaoceanofficial1) on

Jesse Jane (@sexyjessej) – 1.9 miljoen volgers

View this post on Instagram

How you doing 😜 @alchemyphotographix

A post shared by Jesse (@sexyjessej) on

Sasha Grey (@sashagrey) – 1.6 miljoen volgers

View this post on Instagram

RSF Club #restingstonedface #isoladicapri

A post shared by Sasha Grey (@sashagrey) on

AJ Applegate (@realajapplegate) – 1.5 miljoen volgers

Pinky (@therealpinkyxxx) – 1.6 miljoen volgers

Asa Akira (@asahole) – 1.7 miljoen volgers

View this post on Instagram

Sundays are for HBO and anal.

A post shared by Asa Akira (@asahole) on

Lexi Belle (@omgitslexi) – 1.4 miljoen volgers

Kendra Sunderland (@therealkendrasunderland) – 1.6 miljoen volgers

View this post on Instagram

Double take 👀

A post shared by Kendra Sunderland (@therealkendrasunderland) on

Bonnie Rotten (@officialbonnierotten) – 1.2 miljoen volgers

Riley Reid (@baconbootyy) – 2.3 miljoen volgers

View this post on Instagram

Now accepting boyfriend applications. Submit below.

A post shared by Riley Reid (@baconbootyy) on

Kimmy Granger (@strangerthangranger) – 1 miljoen volgers

View this post on Instagram

I just realized I’m running late for my colonic

A post shared by Kimmy Granger (@strangerthangranger) on

Brandi Love (@brandi_love) – 1.5 miljoen volgers

Loading...